אודותינו

חברת פיליפס שיפוצים בעלת ותק וניסיון בתחום השיפוצים של עשרות שנים והיא מתמחה בכל עבודות השיפוץ למיניהן. החברה תספק עבורכם פתרונות מלאים לכל עבודה של שיפוץ , החל משלב השלד ועד לשלב הגמר, בהתאמה מלאה של הצרכים שלכם.

כל בעלי המקצוע בחברה תחת קורה גג אחת, כמו למשל – שיפוץ דירה, שיפוץ חדרי מדרגות, צביעת דירות, עבודות גבס, שיפוץ חדר אמבטיות, שיפוץ חדר שירותים, עבודות ריצוף וחיפוי קירות כולל שליכט צבעוני, תוספת בנייה, חלוקת מבנים, בנייה קלה, הריסה, אינסטלציה, עבודות חשמל כולל בניית תשתית וכיוצא בזה.

שיפוץ באחריות

חברת פיליפס שיפוצים תעניק לכם תעודת אחריות על ביצוע השיפוצים בבית או בבית העסק שלכם, כאשר האחריות תהיה תקפה לטווח הארוך.

מחירים הגונים

החברה מתחייבת למתן מחירים הוגנים ולעמידה בכל הצעת מחיר אשר נקבעה מראש. כמו כן, מתחייבת החברה להשתמש בחומרים עבור השיפוץ איכותיים ומובילים בשוק.

שיפוץ לעסקים

החברה מעניקה שירות לכל המגזרים במדינת ישראל – שיפוצים למגזר הפרטי, שיפוץ למגזר הציבורי וכן שיפוצים למגזר העסקי.

"חברת פיליפס היא מקצועית ומנוסה בתחום השיפוצים ובעלת ידע רב אשר נרכש במהלך הרבה שנים. היא תלווה אתכם החל משלב הייעוץ וההכוונה ועד לשביעות הרצון המלאה שלכם, על מנת שחוויית השיפוץ שלכם תעבור בראש שקט וכמובן בחיוך מלא."
רונית כהן
מרכז הארץ
משתמשים
לייקים
שיתופים
פרסים

הלקוחות המרוצים שלנו

חברת שיפוצים ותיקה, מקצועית ומומלצת

החברה מוכרת כקבלנית רשומה והיא רשומה בפנקס הקבלנים וכן קבלנית לעבודת הנדסה בנאיות. כאשר תבצעו פרויקט של שיפוץ יוענק עבורכם ייעוץ של אדריכל או של מעצב פנים מומחים בתחומם. החברה מתחייבת לעמוד במחיר אשר נקבע מבעוד מועד, ללא חריגה ממסגרת התקציב שלכם.  

הצטרפו עוד היום לאלפי הלקוחות המרוצים של חברת פיליפס שיפוצים, ותוכלו ליהנות מחוויית שיפוץ שלא הכרתם מעולם!