חברת שיפוצים

כאשר מחפשים חברת שיפוץ דירה מובן ביותר שתקופה זו לא נוחה ולא סימפטית לאף אדם. באם אתם רוצים לחסוך מעצמכם את עוגמת הנפש של התקופה הזאת, הפתרון הפשוט הוא לשכור את השירות של חברת שיפוצים אשר מבינה עניין. חברת פיליפס שיפוצים הינה בעלת מוניטין של עשרות שנים.

החברה מתמחה במגוון נרחב של סוגי שיפוצים , כמו למשל – עבודות קרמיקה, שיפוץ מקלחת, שיפוץ שירותים, עבודות צבע, עבודות אינסטלציה, עבודות חשמל למיניהן וכיוצא בזה. חברת פיליפס שמה דגש רב על עמידה בזמנים, בדיוק כפי שייקבע עמכם בהסכם העבודה, בלי חריגות ממנו.

הומניות בשילוב בקיאות במקצוע

בחירת חברת שיפוצים חייבת להיות תלויה רק בידכם אל תערבו אף אדם שלא מכיר את שטח הסוגיה שלכם. זה יכול להביא לבחירות פחות מוצלחות. חשוב לבחור בצוות של מומחים שיעזרו לכם באופן האישי.

למה להזמין חברת שיפוצים עם ניסיון

חברת שיפוצים ותיק עם ניסיון הוא בהחלט מצרך חשוב. אנו מאמינים שמכל מקרה לומדים וכל לקוח נהנה מעומק היכולות ואיכות העבודה שאנו מביאים.

הכוונה זה התשתית!

פגישת הכוונה כמו כמה עולה שיפוץ או צביעת דירה. חברה של מומחים שיעשו בשבילך את כל העבודה. חברת פיליפס שיפוצים יגיש לך את כל האופציות המתאימות בעבורך בפגישה אחת.

שירותים

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה יהפוך את הבית שלכם לחלום שהתגשם! חברת פיליפס תבצע עבורכם שיפוץ דירה מאלף ועד תיו, לכל המגזרים.

שיפוץ חדרי מדרגות

חדר המדרגות הוא כרטיס הביקור של הנכס שלכם וככזה, צריך לבצע שיפוץ חדרי מדרגות מעת לעת. החברה תדאג עבור שיפוץ חדרי המדרגות שלכם, אשר כולל גם צביעתם.

שיפוץ חדרי אמבטיות

אם אתם משפצים את הבית שלכם, מומלץ לכם כבר לבצע שיפוץ חדרי אמבטיה, אשר כולל החלפת האינסטלציה, וכן ריצוף וחיפוי.

צביעת דירות

כמעט כעשרה אחוז מהישראלים מבצעים מדי שנה צביעת דירות. צביעת דירות מומלצת במיוחד עבור אלה מבינכם אשר מחזיקים חיות מחמד או שיש לכם ילדים קטנים אשר מלכלכים את הקירות.

חיפוי קירות

חיפוי קירות הינו הטרנד הפופולרי אשר הרבה ישראלים מעוניינים בו כיום. חיפוי קירות עשוי לשמש הן בהיבט הפונקציונלי, כמו למשל במטבח שלכם, והן בהיבט הדקורטיבי.

עבודות גבס

עבודות גבס נועדו בעיקר לצורך של בניית קיר פנימי בבית שלכם. יש סוגי תקרות אשר נבנות במסגרת עבודות גבס, כמו למשל – מסיבה עיצובית – הנמכת תקרה מגבס על מנת ליצור אפקט עיצובי של תקרה צפה או תאורה שקועה שתגרום למראה שונה מהחלל.

עבודות ריצוף

סביר להניח כי הריצוף בבית שלכם הוא המרכזי ביותר. במידה והריצוף בו אינו מתאים לאווירה הכללית או שלא רצפו לכם בעלי מקצוע איכותיים, הדבר ניכר בעיצוב ובמראה של הבית, לכן פנו עוד היום לחברת פיליפס שתבצע עבורכם עבודות ריצוף בצורה מיומנת.

בניה ותוספות בניה

בניה ותוספת בניה לבתים בטכנולוגיה של בניה קלה מאפשרת הוספה של קומה או הוספה של חדר. באמצעות בניה ותוספות בניה תתאפשר לכם עמידות לטווח הארוך.

אינסטלציה

כולכם בוודאי נזקקים בשלב כזה או אחר לתחזוקה בבית שלכם ולעתים גם לעבודות יזומות. במידה ויש לכם בעיות באינסטלציה בבית שלכם, חברת פיליפס תבצע עבורכם נאמנה את השירות של אינסטלציה.

פיליפס שיפוצים

החברה שמה דגש לעמידות וליסודיות ועל כך עדים אלפי הלקוחות שלה, אשר היו שבעי רצון ומוכנים למסור לכם את חוות דעתם. צוות החברה יעניק לכם יחס אישי בכל השלבים, החל מהפגישה הראשונה אתכם ועד לשלב של מסירת המפתח. החברה מתמחה בתחומים של כל מה שקשור לטופס 4, שיפוצם של חדרי שירותים ואמבטיה, שיפוץ כולל, שלד עד לגמר הפרויקט, כל עבודות הגבס, עבודות אינסטלציה וכדומה. הצטרפו עוד היום למעגל הלקוחות שלנו ותוכלו ליהנות משירות ברמה הגבוהה ביותר.

פיליפס שיפוצים - שיפוץ דירה איכותי. לא מתגמשים על פחות!

תקבל את השירות המקצועי ביותר.

מחירים

שיפוץ דירה​ קומפלט

₪50,000 - ₪150,000

כולל צביעת דירות, עבודות גבס, אינסטלציה, שיפוץ חדרי אמבטיות, בניה ותוספות בניה, עבודות ריצוף וחיפוי קירות

צביעת דירה

₪2,000 - ₪4,500

מחיר צביעת דירה תלוי בגודל הדירה. צביעת דירה קטנה של 1.5 חדרים – צביעת דירה גדולה של מעל 4 חדרים

עבודות ריצוף​ וחיפוי

₪100 - ₪150 למטר

המחיר לפי מטר מרובה ועבור הדבקת ריצוף לבית לא כולל פירוק ריצוף קיים בתוספת של ₪50  – ₪80 למטר

עבודות גבס​

₪65 - ₪85

מחיר עבור בניית קיר גבס למטר מרובע ללא חומרים. לא כולל שבירת קירות גבס או בניית תקרת גבס בתוסת ₪120 – ₪160 למטר

בניה ותוספות בניה​

₪1,800 - ₪2,500

מחיר לפי מטר כולל בניה קלה של בית פרטי עם חומרים קלים ניתן להזמין עבודה קומלפלט במחיר של ₪12,500 – ₪15,500 ל 10 מ"ר

אינסטלציה קומפלט

₪15,000 - ₪25,000

כולל החלפת צנרת ותשתיות מים וביוב לדירה. כולל חומרים פירוק והרכבה מחדש שירותים, מטבח וחדרי שירות